Głównie zafascynowała mnie twarz Gardzi i połączenie wilczego łba z tymi włosami. Reszta trochę gorzej wypada. Początkowo szukałam problemu w innych itemkach, ale po dłuższym namyśle cały problem leży w sukience.
Stylizacja fajna. Minimalistyczna, ale klimatyczna. Kojarzy mi się w wilczym duchem/demonem żyjącym w zimowych lasach. Spektralka bardzo podkreśla ten klimat, nadając wygląd ducha. Szkieletowa bluzka ładnie się prezentuje jako ozdoba, a atmosfery świetnie pasują do reszty.
Ale jak pisałam, problemem jest sukienka i jako jedyna niszczy ten cały urok. Nie lubię jej, wręcz nienawidzę, bo jest okropnie wykonana, mimo ciekawego zamysłu. Kojarzy mi się z tandetnymi figurkami aniołków. Nie pasuje do samej postaci, psuje odbiór całej stylizacji, zwłaszcza, że jest bardzo widoczna i wybija się chamską bielą.
Za sam pomysł 10/10, bo cudo, ale przez tą sukienkę daję 5/10, bo najbardziej ściąga na siebie wzrok.
Ostatnio zmieniony przez Ariri (09-06-2021 o 02h20)