Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3

#51 25-02-2017 o 02h17

Straż Absyntu
Rudenix
Akolita Jednorożców
Rudenix
...

Vivimorte napisał

Mimo to, bardzo polubiłam trójkę, a zwłaszcza tą otwartą przestrzeń, a nie ekran ładowania.

Masz dużo racji! Mnie również brakuje tej otwartej przestrzeni w 4ce. Nie mam pojęcia, jak mogli tak schrzanić sprawę.. Ja rozumiem, aby mniej zajmowała pamięci, ale bez przesady... Jednak w 3ce nie przemawiało do mnie to, w jakim stylu zrobili simów. I to chyba jedyny minus, jaki mogłabym wymienić. 4ka mega do mnie przemawia pod względem graficznym simów, wiadomo, każdy ma inne gusta, ja właśnie należę do grona, które lubią "przerysowane" postaci (może to nawyk od rysunków i Azji, kto wie /static/img/forum/smilies/big_smile.png). No i niestety również dowalili z małymi dziećmi, smuci mnie ten fakt. To przecież była jedna z lepszych opcji, jak uczyło się od "maleńkości" wszystkiego, każde podstawy.

No cóż.

Czekam na dalsze opinie z Waszych stron /static/img/forum/smilies/smile.png

#52 25-02-2017 o 12h03

Straż Obsydianu
Harriet
Oficer Straży
Harriet
...

The Sims to gra, która jest ze mną od prawie pięciu lat. Przez ten czas kupowałam dodatki i moja kolekcja coraz bardziej się powiększała. Teraz mam prawie wszystkie dodatki do trójki (z wyjątkiem jednego), jak na razie wszystkie dodatki i pakiety rozgrywki do czwórki oraz pełną kolekcję dwójki.

U mnie jest tak, że potrafię grać tylko w jedną serię przez pewien czas, nie na zmianę. Robię tak, bo jestem ciekawa dalszych losów mojej rodziny. W simsach uwielbiam to, jak można patrzeć na historię, którą sami stworzyliśmy.

Jeśli chodzi o różne tryby, to chyba najgorzej idzie mi w budowaniu, w meblowaniu jestem całkiem dobra, a w tworzeniu simów przeciętna. Trybowi rozgrywki poświęcam zdecydowanie najwięcej czasu w grze.

W The Sims potrafię grać nawet od 3 do 6 godzin bez przerwy. Bardzo wciągam się w całą grę i trudno mnie od niej oderwać.

Nie jestem w stanie wybrać, w którą serię najbardziej lubię grać. Jednak przyznam, że najwięcej czasu poświęciłam grze The Sims 3.

Oprócz pudełek mam mysz z The sims 4  /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Harriet (25-02-2017 o 12h06)

“ Sometimes, your  h e a r t   tells you one thing,
http://images6.fanpop.com/image/photos/39700000/From-storyboards-to-the-final-product-Climatika-miraculous-ladybug-39725843-245-140.gif http://images6.fanpop.com/image/photos/40100000/Rogercop-Storyboard-to-Final-Product-miraculous-ladybug-40133518-245-140.gif https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/8a/c2/2b/8ac22b55375200ce148ff8097cfd4958.gif
but a great superhero always listens to her 
h e a d  . ”

#53 25-02-2017 o 23h13

Straż Obsydianu
MajaKarpusi
Straż na szkoleniu
MajaKarpusi
...

The Sims to moje dzieciństwo. Nie grałam w pierwszą i czwartą część, jednak kocham tą grę nad życie. Niby zwykłe sterowanie cudzym życiem i wykonywanie podstawowych czynności (oczywiście mamy kody), jednak rozgrywka sprawia wiele przyjemności. Nawet teraz chętnie bym sobie pograła, jednak mój laptop nie ma wejścia CD /static/img/forum/smilies/tongue.png

http://imageshack.com/a/img922/7010/zaymAe.png

#54 01-03-2017 o 05h42

Straż Absyntu
Rudenix
Akolita Jednorożców
Rudenix
...

MajaKarpusi napisał

Nawet teraz chętnie bym sobie pograła, jednak mój laptop nie ma wejścia CD /static/img/forum/smilies/tongue.png

Ojeej, jak to nie ma? /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Ale...

Przecież są wersje cyfrowe na originie. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Osobiście sama mam wersję chociażby nawet the sims 2, całą kolekcję ^^ /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#55 01-03-2017 o 15h56

Straż Cienia
smoczas
Akolita Sylfy
smoczas
...

No więc tak
Z simsami mam styczność od ich pierwszej części
(jeszcze na pierwszym komputerze jaki miałam to była pierwsza zainstalowana gra).
Od samego początku je uwielbiałam, uwielbiam i uwielbiać będę
(już sobie wyobrażam siebie za 20 lat w wolnych chwilach wciąż grającą w simsy XD).
Tak serio to najwięcej grałam w 3 mimo posiadania 2+wszystkie dodatki i 4+kilka dodatków
(już nie pamiętam dokładnie ile ich jest ale poluję na wampiry aktualnie).
Na 3 zjadłam zęby (brakuje mi do niej tylko jednego dodatku),
jest to moja zarówno ulubiona jak i znienawidzona część.
Z uwagi iż do gier jestem raczej nerwus trafia mnie jak to się ładuje po kilka-kilkanaście minut
ale jest tam najbardziej rozwinięta rozgrywka.
Każda część ma swoje plusy
Do dwójki mam sentyment
a czwórka urzekła mnie trybem tworzenia postaci(jest świetnie rozbudowany).
Co do samej rozgrywki zazwyczaj gram z kodami (chyba że mi coś odwali XD), rzadko kiedy gram tygodniami jedną rodziną, raczej tworzę ich ogrom a jak nie mam już miejsc na mapie to idzie następna.

Munchkinek

http://img1.bibamagazine.fr/var/bibamagazine/storage/images/media/images/regard-langoureux-de-chat/189617-1-fre-FR/Regard-langoureux-de-chat_width620.gif

#56 13-03-2017 o 08h43

Straż Obsydianu
Ayandal
Akolita Sylfy
Ayandal
...

Cieszę się że jest tu troche simomaniakow /static/img/forum/smilies/smile.png Mam 2,3 i 4 część plus wszystkie dodatki.Jak dla mnie 3 jest najlepsza,otwarty świat lubię we wszystkich grach.Gram dalej pomimo że mam 4 która urzekla mnie dopiero gdy pojawily się wampiry.Pozdrawiam Wszystkich graczy /static/img/forum/smilies/smile.png

"– Chciałem powiedzieć (...) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.
Terry Pratchett – Czarodzicielstwo

http://i63.tinypic.com/1zg49a9.jpg

#57 13-03-2017 o 11h45

Straż Absyntu
Seasaidh
Porucznik Straży
Seasaidh
...

https://zapodaj.net/images/5fb278ab4328e.png
A ja mam pytanie.
Ktoś wie/ma link, skąd pobrać The Sims 3 z wszystkimi dodatkami?
Oryginalną płytę gdzieś zgubiłam (sic!), a zmieniałam w tym czasie komputer, więc scrackowałam grę - innego wyjścia nie było. Jednak żeby wgrać dodatki trzeba zaktualizować podstawkę, no ale scrackowanej gry nie można zaktualizować /static/img/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Seasaidh (16-03-2017 o 12h17)

#58 15-03-2017 o 07h29

Straż Obsydianu
Ayandal
Akolita Sylfy
Ayandal
...

@ Seasaidh
Jesli chcesz aby gra dzialala prawidlowo i ze wszystkimi dodatkami niestety ale trzeba kupic na Originie ,sprawdz ile kosztuje (nie powinna byc tak droga podstawa). Obecnie wszelkie aktualizacje rowniez sa tam (wszystko odbywa sie automatycznie).

"– Chciałem powiedzieć (...) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.

#59 15-03-2017 o 08h03

Straż Absyntu
Seasaidh
Porucznik Straży
Seasaidh
...

Ayandal napisał

@ Seasaidh
Jesli chcesz aby gra dzialala prawidlowo i ze wszystkimi dodatkami niestety ale trzeba kupic na Originie ,sprawdz ile kosztuje (nie powinna byc tak droga podstawa). Obecnie wszelkie aktualizacje rowniez sa tam (wszystko odbywa sie automatycznie).

Biednego studenta na to nie stać /static/img/forum/smilies/hmm.png mam nadzieję, że znajdę podstawkę że wszystkimi dodatkami na torrentach czy coś. Bo póki co mam samą podstawkę.

A pytanie, czy są gdzieś mody do trójki? Kiedyś było pełno stron z modami

Ostatnio zmieniony przez Seasaidh (16-03-2017 o 12h18)

#60 15-03-2017 o 08h32

Straż Obsydianu
Ayandal
Akolita Sylfy
Ayandal
...

@ Seasaidh

Mody sa dalej np https://www.thesimsresource.com ,ale innych stron nie pamietam (poszukaj na internecie) oraz Kijiko bo uzywam (bardzo lubie wlosy,nie powoduje zadnych bledow,przynajmniej u mnie).
Trojke powinnas miec na originie (jesli kupilas automatycznie musialas sie zalogowac lub zarejestowac) a zniszczenie nie ma wplywu na instalacje bo mozna zainstalowac bez plyty.

Ostatnio zmieniony przez Ayandal (15-03-2017 o 08h39)

#61 15-03-2017 o 09h20

Straż Absyntu
Seasaidh
Porucznik Straży
Seasaidh
...

Ayandal napisał

@ Seasaidh

Mody sa dalej np https://www.thesimsresource.com ,ale innych stron nie pamietam (poszukaj na internecie) oraz Kijiko bo uzywam (bardzo lubie wlosy,nie powoduje zadnych bledow,przynajmniej u mnie).
Trojke powinnas miec na originie (jesli kupilas automatycznie musialas sie zalogowac lub zarejestowac) a zniszczenie nie ma wplywu na instalacje bo mozna zainstalowac bez plyty.

Problem w tym, że nigdy nie rejestrowałam się na Originie, a grę kilka lat temu, zaraz po wyjściu kupiłam w Empiku.

Dzięki, bo brakowało mi modów, a strona, z której dawniej ściągałam fajne mody już nie istnieje /static/img/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Seasaidh (16-03-2017 o 12h19)

#62 22-03-2017 o 23h23

Straż Absyntu
Rudenix
Akolita Jednorożców
Rudenix
...

@Seasaidh

www.modthesims.com chyba jeszcze działa, aczkolwiek sama nie wiem :v

#63 30-09-2017 o 08h37

Straż Absyntu
Litlyn
Młody rekrut
Litlyn
...

szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia kiedy zaczęłam swoją przygodę z simsami :D grałam we wszystkie cztery części i w pewnej części wiąże się z nimi moje dzieciństwo :")

jeżeli chodzi o ulubioną część, obstawiam, że jest to 3 - spędziłam przy niej najwięcej godzin ^-^ jednak moja gra w simsy wygląda tak, że raz na pół roku ponownie instaluję simsy, żeby później je usunąć ponieważ mam za mało pamięci na kompie (trudne życie montażystki filmików xD)

jeśli chodzi o rzecz, która najbardziej mnie denerwuje, to jest to system dodatków w 4 - zdecydowanie wolałabym dodatki, wychodzące podobnie jak w 3, bez żadnych wymysłów takich jak pakiety rozgrywki itd. trochę kiepsko, że po tylu latach w tej grze nie ma jeszcze 4 pór roku xD

https://m.popkey.co/c62768/qVg9a.gif

#64 03-11-2017 o 18h27

Nowo przybyła
BloodEscape
...

Pamiętam, że chyba na 8 lub 9 urodziny dostałam pakiet "Sims 2: 16 dodatków", więc od tego moja przygoda się zaczęła. Później sims 3 (tu miałam chyba z 5-6 dodatków, bo część ta mnie nie za bardzo wciągnęła), przy której spędziłam chyba najmniej czasu. Mniej więcej od lutego, kiedy to zebrałam wszystkie dodatki z sims 4 pogrywam sobie w tą część.

Ogólnie to w sims 4 mam ustaloną długość życia na krótką, więc aktualnie spodziewam się dzieciaków już z ósmego pokolenia mojej rodzinki (że ja tyle wytrzymałam z jedną rodzinką xD)

Lubię też grać pełnym domem, więc 7-8 simów w rodzinie to podstawa bo inaczej zaczyna mi się nudzić.

Jeszcze całkiem niedawno znalazłam wyżej wspomnianą płytę z sims 2, i coś mnie tak natchnęło żeby pograć w nią, i momentalnie wszystkie wspomnienia mi wróciły haha. Nawet pomimo tego, że gra do najmłodszych nie należy, to gra mi się w nią z ogromną przyjemnością.

A no i uwielbiam tworzyć drzewa genealogiczne moich simów xD

#65 14-12-2017 o 11h23

Straż Cienia
KimHaNa
Piechur Straży
KimHaNa
...

Gram w Simsy od dziecka. W sumie grałam w nie , gdy simy wyglądały jak kartony a cała gra wyglądała jak zmiksowane piksele /static/img/forum/smilies/big_smile.png. Teraz gram sobie w The Sims IV , obrałam za cel stworzenie wielkiego drzewa genealogicznego mojej pierworodnej simki /static/img/forum/smilies/big_smile.png.

#66 15-12-2017 o 02h29

Straż Cienia
nastazja
Młody rekrut
nastazja
...

uwielbiam Simsy!!! zaczynałam grać od dwójki... ale 3ka "skradła moje serce"... chwilę grałam w 4 ale jakoś mi nie szło...

dodatki -włosy meble ciuchy itp pobieram z tsr...  https://www.thesimsresource.com

obecnie mam problem z grą bo nie mogę wyjechać na wakacje  - gra mi się wyłącza.. mimo przeinstalowania po raz 100 albo więcej...
ciekawa jestem z jakich stron Wy korzystacie, z jakich modów...?
i czy gracie z kodami czy bez?
<motherlode>/static/img/forum/smilies/big_smile.png

#67 15-12-2017 o 17h09

Straż Cienia
KimHaNa
Piechur Straży
KimHaNa
...

nastazja napisał

uwielbiam Simsy!!! zaczynałam grać od dwójki... ale 3ka "skradła moje serce"... chwilę grałam w 4 ale jakoś mi nie szło...

dodatki -włosy meble ciuchy itp pobieram z tsr...  https://www.thesimsresource.com

obecnie mam problem z grą bo nie mogę wyjechać na wakacje  - gra mi się wyłącza.. mimo przeinstalowania po raz 100 albo więcej...
ciekawa jestem z jakich stron Wy korzystacie, z jakich modów...?
i czy gracie z kodami czy bez?
<motherlode>/static/img/forum/smilies/big_smile.png

Bez kodu na pieniądze to ja nawet nie gram /static/img/forum/smilies/big_smile.png. Ogólnie w Simsach lubię domy sobie ściągać xD , włosy nie każde mi wchodzą a cichy tylko ja kobietki sobie pobieram.

Ostatnio zmieniony przez KimHaNa (15-12-2017 o 17h15)

#68 27-12-2017 o 01h43

Straż Cienia
Lumisade
Akolita Jednorożców
Lumisade
...

Najwięcej grałam w jedynkę, bo tylko tę część mamy w domu /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Zdecydowanie najbardziej podoba mi się dobieranie kolorów ścian i wyglądu simów...

Chciałabym zdobyć w jakiś sposób czwórkę + dodatek wampiry, bo po 1. kiedyś lubiłam wampiry a po 2. jest tam chyba piosenka mojej ulubionej piosenkarki, ale boję się, że jak już zdobędę to się za bardzo wciągnę a tutaj szkoła i szkoła... tak więc czekam do wakacji /static/img/forum/smilies/smile.png

Fascynuje mnie, jak wszyscy dopracowują swoich simów itakdalej.
To jest takie fajne.

https://78.media.tumblr.com/9512a1bb4fe0100dfc8a8d0eedd611f5/tumblr_ok2m1dqgHF1tf6696o1_500.gif

#69 14-02-2018 o 00h24

Straż Cienia
Einsamkeit
Akolita Jednorożców
Einsamkeit
...

W sumie Simsy dopiero od niedawna stały się dla mnie ważne - odkąd zaczęłam je cosplayować, wgłębiłam się w historie rodzin i ich rozgrywkę. Dotychczas, jako zwykły gracz (nie cosplayer) nie zwracałam uwagi na gotowych simów, preferując grać własnymi. Lubiłam obserwować ich długie, spokojne i szczęśliwe życie - w grze zresztą najbardziej lubię spełniać marzenia i pragnienia Simów, doprowadzając ich do platynowej aspiracji. Niestety bardzo często przywiązuję się też do Simów, więc ciężko mi później zaakceptować fakt, że w końcu któryś z nich musi umrzeć.
Niby jestem Bogiem w tej grze, Stwórcą (tak jakby... no dobra, w sumie to takim pomniejszym Bogiem, bo wszyscy wiemy, że tak naprawdę Bóg Bogów to Will Wright i jego ekipa), ale nawet mi jest przykro. /static/img/forum/smilies/sad.png

Natomiast, kiedy zaczęłam cosplayować postaci, musiałam zacząć grać gotowymi rodzinami. Jako, że moją główną postacią jest Don Lotario, musiałam wrócić do TS2 (trójka gryzła się z programami, jakie miałam na kompie) i nim zagrać. I... muszę przyznać, że się zachwyciłam.
Wcześniej nie widziałam w TS2 większego potencjału - swojego czasu, gdy grałam w nie jako dzieciak, owszem, podobały mi się bardzo - ale ciągle czułam, że to nie jest to. Do teraz nadal zresztą tak czuję, jednak moje wrażenia i oczekiwania zostały odpowiednio zweryfikowane.
Grając Donem Lotario, zaczęłam rozumieć, dlaczego ludzie tak go lubią. Mimo wszystko i ja go również polubiłam - chociaż jest bawidamkiem, który lubi czarować piękne panie (zwłaszcza siostry Caliente), musi również posiadać w sobie jakieś współczucie do ludzi i chęć opieki nad nimi, skoro podjął taką, a nie inną karierę. Jakoś nie umiem go sobie wyobrazić w roli wrednego, zmęczonego życiem sanitariusza. Po prostu nie. Raczej jako tego uroczego sanitariusza, który odstresowuje pacjentki dobrą gadką /static/img/forum/smilies/big_smile.png zaczęłam też zwracać uwagę na szczegóły otoczenia, a mianowicie - jak jest zbudowany jego dom? Dlaczego w swojej sypialni ma trzy portrety kobiet, z których jedna to ewidentnie Bella Ćwir (Łucja Kwadratowa) i dziewczyna, która wygląda jak młoda, nastoletnia Nina (a druga, jak podejrzewam, Dina przed farbowaniem włosów)? Zdążyłam już zauważyć, że twórcy nieprzypadkowo tworzą właśnie takie powiązania, nieprzypadkowo umieszczają w grze takie ozdoby - właśnie po to, by zbudować jakieś głębsze tło dla dociekliwych. Tym bardziej osobiście przemawia do mnie ta historia z portretami Dona Lotario, jakoby były to 3 najważniejsze kobiety w jego życiu - taki człowiek nie wydaje się być sentymentalny, raczej nie kolekcjonuje pamiątek po kochankach, nie mówiąc o tym, jak bardzo ważne musiałyby one dla niego być, żeby coś takiego w ogóle uwiecznił.
Tak, zarówno cosplay, jak i Simsy nauczyły mnie dokładnej analizy szczegółów i charakterów pod tym kątem - dużą rolę miały w tym zresztą filmy Szalonej Szynszyli /static/img/forum/smilies/big_smile.png (oglądał ktoś?). To, co mi się w Simsach podoba to to, że jest zawsze w każdej okolicy jakaś tajemnica, problem do rozwiązania - trzeba nieraz bardzo dobrze się nagłowić i zastanowić, dlaczego twórcy wymyślili taką historię, taki problem. Przykładem może być zniknięcie Belli Ćwir (nawiasem mówiąc, czy wiedzieliście, że jej ciało, prawdopodobnie to prawdziwe, jest pochowane w Księżycowych Jeziorach w TS3?). Podobnie jest z historią Oliwki Widmo, jak i np. Nerwusa Jakiegoś.

Tak więc, o ile wcześniej nie doceniałam gry gotowymi rodzinami, teraz powoli zmieniam zdanie. Niestety, nie potrafię nadal kierować postaciami - mam wrażenie, że nie kieruję nimi w sposób właściwy, jednocześnie nie potrafię nadać im odpowiedniej dramaturgii.

To, co mi się jeszcze w Simsach podoba, to spójność czasowa (a jednocześnie nie do końca). TS3 jest początkiem całej historii - Bella i Mortimer są jeszcze dziećmi - później jest TS1 (mają córkę Kasandrę) i TS2 (Kasandra i syn Alex). TS4 jest wersją alternatywną TS2 - wskazywać mogą na to cechy sióstr Kaliente (kompletnie odmienne od tego, co jest prezentowane w 2) oraz sama historia Belli - w TS2 okazuje się, że nie kochała Mortimera, natomiast w TS4 tworzą szczęśliwe małżeństwo. Całość układa się w jedną, logiczną historię.

Pod kątem graficznym - muszę przyznać, że zaczęłam grać już w TS1. Postaci były biedne, miały jedną z randomowych twarzy do wyboru, ale jednocześnie... czuło się ten niezwykły klimat serii. Zazwyczaj grałam Ćwirami - i przyznam że trochę przerażał mnie klimat ich domu, podobnie jak ich sztywne, mechaniczne ruchy, mechaniczne interakcje. Przerażała mnie kolorystyka, przerażały mnie twarze, przerażały mnie... no w sumie wszystko - ale dopiero po jakimś czasie.
Później nadeszły czasy TS2 i TS3 - i dopiero wtedy uświadomiłam sobie, jak bardzo martwo wyglądają postaci z TS1 /static/img/forum/smilies/tongue.png zupełnie, jakby pochodzili z tego świata po drugiej stronie. Szaro, smutno, buro i ponuro. A w sumie... co jeśli Simy w TS1 faktycznie już umarły i do końca życia się nie starzeją (bo już nie mogą) i ciągle, non stop, chodzą do pracy całe życie wieczne? /static/img/forum/smilies/tongue.png

Jednocześnie z oprawy graficznej najbardziej podoba mi się TS4 - za piękne dopracowanie serii. TS1 i TS3 nie powalały wyglądem i szczegółami, TS2 już nieco lepiej, ale 4 to już miodzio. Najłatwiej odwzorować postaci z 4, choć twórcy postanowili nieco skomplikować ich wygląd. Nie rozumiem, dlaczego kompletnie zmienili ikoniczny wygląd niektórych postaci (Caliente, Lotario), no ale chyba już się raczej nigdy nie dowiem. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

3 była cudna - zero ekranów ładowania (które wkurzały mnie już w 1 i 2), najlepszy klimat, przepiękne miasta.
No właśnie, miasta! W jakich miastach grałyście najczęściej??
Czy grałyście gotowymi rodzinami? Jeśli tak, to kogo wybierałyście najczęściej?
Ja sama najchętniej wybieram Moonlight Falls i Bridgeport - aczkolwiek muszę przyznać, że Appaloosa Plains i Starlight Shores mają wspaniały klimat, podobnie jak Twinbrook.

http://i.cubeupload.com/M7TvjE.jpg

#70 15-02-2018 o 23h57

Straż Cienia
AuraGwen
Pokonała kurę
AuraGwen
...

Ooo Simsy! Jeszcze tu się nie udzielałam?

Moją ulubioną częścią jest trójka. Moja rozgrywka często wygląda tak, że bez kodów dorabiam się majątku rodziny, wykupuję całe miasto i pławię się w luksusach. Mój rekord to piąte pokolenie, które miało ponad dwa miliony na kącie, osiem najdroższych samochodów w garażu, willę z basenem i wszystkie miejsca publiczne na własność. Potem niestety się nie chce już grać, bo w sumie osiągnęło się wszystko.

Teraz gram od początku, zamierzam dotrwać co najmniej do dziesiątego pokolenia i też dorobić się wszystkiego. Pościągałam sobie parę modów, aby urozmaicić rozgrywkę, mam teraz żywe miasto, czyli tak jak obecnie mam trzecie pokolenie, w mieście nadal są potomkowie Ćwirów, Bunchów, Alto, czy Kawalerów. Bez tego moda wszyscy po prostu umierali, bo miasto się nie rozwijało, nikt nie zakładał rodzin i nie rodziły się żadne dzieci. Mam też mod na więcej niż ośmiu Simów w rodzinie. Teraz to dopiero wyzwanie, mieć zawsze pełną lodówkę, pilnować, aby wszystkie potrzeby wszystkich Simów były spełnione. Mój rekord w domu to 16 Simów i ledwo dawałam sobie radę! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Posiadam dodatek Cztery Pory Roku, ale chciałabym mieć wszystkie, niestety dusza kolekcjonerska domaga się wersji pudełkowych, więc nie kupuję przez Origin.

Strony : 1 2 3