Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1

#1 16-05-2018 o 22h12

Straż Cienia
Hirsza
Młody rekrut
Hirsza
...

Witam serdecznie!
Nazywam się Justyna i od jakiś trzech lat rysuje. Głównie są to szkice, gównie postaci fantastyczne, z mangi. Jestem samouczkiem, z wieloma przerwami z rysowaniem. Nigdy przedtem nie publikowałam żadnych tematów, więc trochę się bałam, ale po opowieściach siostry zdecydowałam się i oto jestem ^^

Moja OCka

Jae z Day6

próba realistyki

Kolejny szkic

Panna z krzywymi ustami

Liczę na konstruktywną krytykę i pozdrawiam! ^^

https://68.media.tumblr.com/1a776d551f8f99322a47cc35116173c3/tumblr_onlzq2vHgz1ru82hco2_540.gif

#2 17-05-2018 o 17h12

Straż Cienia
Charlottey
Szeregowiec
Charlottey
...

Kurcze, niesamowite prace. Mają w sobie "to coś" co sprawiło, że na każdej z nich zawiesiłam na dłuższą chwilę oko.

Najbardziej podobają mi się: twoja OCka, "Jae z Day6", "panna z krzywymi ustami" i twoja próba rysowania realistycznego. Hmm, czyli jakby nie patrzeć to prawie wszystkie /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Bardzo mi się też podoba twój sposób rysowania oczu i ust.

Życzę weny, czasu i szybkiego rozwoju, będę się tu pojawiać często, aby stalkować twoje prace /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#3 17-05-2018 o 21h46

Straż Cienia
EvelynnChan
Akolita Sargousetów
EvelynnChan
...

Dzień dobry wieczór! ^^

Na Eldce jestem ostatnio bardzo rzadko, ale przyszłam docenić twój poziom i twoje prace!
Tak jak ktoś mnie zapewnił (nie zgadniesz kto /static/img/forum/smilies/big_smile.png) - warto tutaj przyjść i to zobaczyć!
Nie miałam pojęcia, że tak ładnie rysujesz! Lubię takie przyjemne zaskoczenia, naprawdę podoba mi się twój styl ^^

Podobają mi się wszystko, ale szczególnie oczy. Ich dokładność i staranność... Boziulku, chciałabym umieć je tak odwzorować *-*

Życzę powodzenia w rozwijaniu się i mam nadzieję, że będzie mi dane zobaczyć tu jeszcze więcej twoich prac! <3

P.S Twoja OC-ka jest śliczna.

P.S 2 - Awokado z Tobą! B)

Evelka, Plujkodawca, Forumowy Crylasm, Strażniczka CieńKinu, Kochanie Methciaka, Wiewiórczy zazdrośnik, Dobra Fretkowa mamusia, Początkujący bloker
http://i67.tinypic.com/10oo6td.jpg

Strony : 1