Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 33 34 35 36

#851 08-08-2018 o 15h37

Straż Cienia
Alieriada
Pokonała Dahu
Alieriada
...

http://i67.tinypic.com/2dgm23s.png

kleep

Imbre

//@Dawn, kobieto, ty to masz monopol na rysowanie XD
Podziwiam.
Rysunek wyszedł naprawdę fajnie! Za każdym razem dziwię się że chce Ci się bawić w robieniu tyle teł. Mi by się nie chciało. Widać też że naprawdę się starasz przy każdej pracy. Tylko pozazdrościć.
Dziękuję za pracę i życzę dalszej weny /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Alieriada (09-08-2018 o 10h03)

~Mors salutis nostrae~
http://i66.tinypic.com/svj5lw.jpg

#852 08-08-2018 o 18h50

Straż Obsydianu
RinUchihaa
Straż na szkoleniu
RinUchihaa
...

haha taak XD
Bardzo się cieszę że rysunek ci się spodobał ♥
Często robię tła nawet te najprostsze+światło-cienie ponieważ wolę by praca była dobrze wykonana i by ten kto ma ją dostać chociaż trochę mu się spodobała. Fajnie, że to zauważyłaś. W każdym rysunku się staram /static/img/forum/smilies/smile.png
A ja dziękuję za miłe słowa i życzenia ^.^ Tobie również życzę dalszej weny (to jest straszne gdy złapie np artblock ;-; )

Już/static/img/forum/smilies/big_smile.png

--------------
Klep ^.^ 

Do wyboru OC

ODP: OOo jak ślicznie wyszedł ci Xian /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Miło mi że podobają ci się moje Ocki szczególnie on xp ♥
Hmm jeżeli chcesz możesz dodać wstążkę z jego imieniem ale nie musisz /static/img/forum/smilies/smile.png Mi się bardzo podoba tak jak jest /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Wooo i nawet gifa dostała o ciebie *.* Super ♥
Jestem bardzo zadowolona z twojego rysunki i gifa
Naprawdę super ci on wyszedł ^^
DZIĘKUJĘ ♥

Ostatnio zmieniony przez RinUchihaa (11-08-2018 o 10h41)

#853 08-08-2018 o 22h02

Straż Absyntu
Narabi
Rekrut
Narabi
...

Klep klep

done

OCki do wyboru

@down, dziękuję ślicznie za rysuneczek. Milutko, że narysowałaś 2 postacie. ^^

@Rin, cieszę się, że Ci się podoba. ^^ Jak coś to poprawiłam i są też wersje ze wstążką. ❤

Ostatnio zmieniony przez Narabi (14-08-2018 o 03h27)

#854 09-08-2018 o 11h57

Straż Cienia
Hibiki-Kasaito
Młody rekrut
Hibiki-Kasaito
...

klep

mały wip

Nie wiem czy komuś by się chciało ale zależałoby mi na takim szip arcie ;A; (szip art - narysowanie postaci razem w takiej bardziej "romantycznej" pozie, lub chwili )
Można ich rysnąć w innych ubrankach niż w tych które mają na artach poniżej ;w;

!!!OCKI!!!

Ostatnio zmieniony przez Hibiki-Kasaito (09-08-2018 o 14h07)

http://37.media.tumblr.com/26a8c580279d089cc442678403752135/tumblr_n8dmcfLvyD1sujz4so2_500.gif

#855 09-08-2018 o 12h18

Straż Obsydianu
RinUchihaa
Straż na szkoleniu
RinUchihaa
...

---------------
Klep ^.^ 

Do wyboru OC

ODP: Ohhhh nie spodziewałam się że narysujesz nawet tłooo *.*
Jace cudnie ci wyszedł /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Jego uśmiech jest taki cieplutki ♥ I do tego no jak już wspominałam tło...BOMBA! Pięknie kolory i ta wysoka trawa jest bardzo realna /static/img/forum/smilies/big_smile.png Cały rysunek jest bardzo klimatyczny!
Awwwww dzięęęęęękuuuuuuuję i przytulam cię moooocnooo  Kowu!♥ (oczywiście nie aż tak mocno byś mi nie wyzionęła ducha xp)
Naprawdę jestem strasznie zadowolona z twojej pracki wszystko wyszło idealnie *.* ♥

Ostatnio zmieniony przez RinUchihaa (09-08-2018 o 20h46)

#856 09-08-2018 o 14h39

Straż Absyntu
Kowu
Akolita Jednorożców
Kowu
...

w końcu cię dorwałam XDD Muszę się jakoś odwdzięczyć za te cud arty od ciebie

Jace

ZAITAI - ma nowy outfit i opis omg

ZOJA

BELLISA

ATEN

Absolutnie nie ♥ A i cieszę się mocno, że ci się rysunek spodobał, Jace jest mega uroczy >u<

@Rin: oooooooooooo kurde jaka C U D N A
Bez kitu, oddałaś ją ŚWIETNIE. Te kolorki, ta poza, no to wszystko jest mega cudne!! (uwielbiam Twoje arty aaaa)
Kocham to wszystko po prostu no jak każde Twoje arty dla mnie, strasznie ci jeszcze raz dziękuję, kłaniam się w pas, omomom <3333333

Ostatnio zmieniony przez Kowu (19-08-2018 o 12h58)

https://i.imgur.com/buPAdRv.jpg

#857 09-08-2018 o 20h47

Straż Obsydianu
RinUchihaa
Straż na szkoleniu
RinUchihaa
...

-----------------------
To super że nie masz nic przeciwko
aww ciszę się że tak uważasz o moim ocku ♥to miłe ♥
Klep ^.^ Nie obrazisz się jak znowu coś dla ciebie narysuję? bo wiesz nie chcę cię męczyć czy coś xp

Do wyboru OC

Ostatnio zmieniony przez RinUchihaa (11-08-2018 o 13h55)

#858 09-08-2018 o 23h11

Straż Cienia
Sasza0622
Akolita Sylfy
Sasza0622
...

Klep

Oddaję

Moje OC

Ostatnio zmieniony przez Sasza0622 (20-08-2018 o 23h26)

https://i.imgur.com/WMQAyyx.gif

#859 10-08-2018 o 15h58

Straż Cienia
JackeyPolsat
Akolita Jednorożców
JackeyPolsat
...

klep

Alice

Jackey

//Haha, oczywiście, że się nie obrażę xD

//woaaah, jest piękne, jedyne zastrzeżenie jest takie, że rany ma także na biodrach i brzuchu, ale tak to jest cudne wowie

Ostatnio zmieniony przez JackeyPolsat (10-08-2018 o 18h00)

Master of disaster
https://images89.fotosik.pl/16/b3bdd68b6195e747.png

#860 10-08-2018 o 16h02

Straż Absyntu
Narabi
Rekrut
Narabi
...

Klep
Nie obrazisz się jak troszkę rozbiorę Twoją Ockę? /static/img/forum/smilies/wink.png

Jackey

OCki do wyboru

/ajj, w opisie wyglądu nie było napisane, zmienię to wieczorkiem albo jutro ^^

@Byuline, omgomgomg, ale się jaram. CUDOWNE, bez dwóch zdań. Widzę, że włożyłaś w ten rysunek serduszko. Nie dość, że dostałam taką perełkę to jeszcze z tłem, i to tłem zgadzającym się z opisem. Kocham i wielbię. Wróciłam do domku po supi weekendzie i dostałam supi prackę. Awww, no umieram. Dziękuję ślicznie, Twoje rysuneczki zawsze mi się mega podobały. ❤❤❤

Ostatnio zmieniony przez Narabi (14-08-2018 o 02h39)

#861 10-08-2018 o 19h10

Straż Absyntu
Byuline
Straż na szkoleniu
Byuline
...

klepu

gotowe

OCki

Kowu, ale się jaram, że Ci się podobają lololo
Nie wstawiałam ich wcześniej, bo miałam tylko ultra stare szkicowe rysunku w szkicowniku, a że jestem leniem i nie chciało mi się rysować refek, to są dopiero teraz
Przyjmę tę chłostę bez zająknięcia XD

//<3333333333333
@Kowu mogłabym czekać jeszcze drugie tyle, bo wiedziałam że będzie warto!!
omamuniu jak zwykle nie wiem co napisać dfbekhgrgkud TuT
Wszystko jest supi, jejuuu zakochałam się w tej buźce, no przecudaśna jest, poważnie i włosy są takie coool!!! Naprawdę je tutaj świetnie narysowałaś :"D
I nawet gitarkę ma na plecach aaAaaAaAAAAa <3
UFFF ODDYCHAJ BYULINE...
Tło jest klimatyczne bardzo i mi się podoba przeogormnie, a ta historia, którą to tego wymyśliłaś xDDD
Brzmi jak historia, którą opowiada się wnukom przy kominku czy coś XD Ja to muszę gdzieś wykorzystać lololol
Dziękuję bardzo, kłaniam się do samej ziemii, kocham zarówno dla Ciebie rysować jak i dostawać takie perełki :3
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję ♥

Ostatnio zmieniony przez Byuline (19-08-2018 o 11h40)

https://img00.deviantart.net/f28e/i/2018/215/3/9/dvj8d2_by_versovie-dcj2gug.png

#862 10-08-2018 o 19h56

Straż Absyntu
Kowu
Akolita Jednorożców
Kowu
...

Jezu, Erik, biore cię na męża czy tego chcesz czy nie
Byu, ty cholero, czemu nie mówiłaś że masz takich super OCków co Nina, chłosta cię czeka w tym momencie a nie piedestał
//Boże, Byu tak się cieszę że ci się spodobał aaaaaa, kckckckc wielkie!!! <33333333 Mam nadzieję, że cie kiedyś dorwę znowu i klepnę >:^D

Erik

To samo, kto by się spodziewał

Dzbany + warzywka znów

wincej refek na profilu

@Narabi: OMG JAKA FAB ZOJA, OMGGGGGGGGGGG, JAK ONA PIĘKNIE WYGLĄDA W TWOJEJ KRESCE!!! ;D; Bosz, jaka fab poza i do tego w fullbody, omg, jaram się nią jak cholera, powaga, kocham jej tutejszą minę i w ogóle jaki ona ma POTĘŻNY miecz, powaga, jest chyba jej wielkości X"DDDD Na prawdę ciekawa koncepcja co do narysowania go, chyba powinnam to opatentować *wink*
Nie no kurde, ciesze się już od kilkunastu minut i nadal nie mogę wyjść z podziwu jak ona ci ślicznie wyszła aaaaaa ;u; Dziękuję ci bardzo bardzo, kłaniam się w pas <33333333333333

Ostatnio zmieniony przez Kowu (19-08-2018 o 13h12)

https://i.imgur.com/buPAdRv.jpg

#863 10-08-2018 o 20h36

Straż Absyntu
Narabi
Rekrut
Narabi
...

klep klep

Gotowe

OCki do wyboru

@down dziękuję ^^
@Kowu, awwww, ale się cieszę, że Ci się podoba. Cieplutko mi się robi na serduszku jak czytam tyle miłych słów. No nie mogę przestać cieszyć mordki. Czuję się teraz jak artysta, chociaż dużo mi brakuje. XD Naprawdę czytanie tego sprawia mi ogromną przyjemność i motywuje do dalszej pracy, i udoskonalania swoich umiejętności. Soooł dziękuję! ❤

Ostatnio zmieniony przez Narabi (Wczoraj o 13h36)

#864 11-08-2018 o 11h47

Straż Obsydianu
PiekielnaRei
Akolita Sylfy
PiekielnaRei
...

Klepne ^^

Moje Oc

Oddaje

@RinUchihaa
Bardzo ci dziękuje za PG i nawet krew zrobiłaś. Zajefajnie /static/img/forum/smilies/big_smile.png~
Dzięki!! <tul>

Ostatnio zmieniony przez PiekielnaRei (15-08-2018 o 22h14)

http://i64.tinypic.com/20acevd.png

#865 11-08-2018 o 19h17

Straż Obsydianu
RinUchihaa
Straż na szkoleniu
RinUchihaa
...

------------
Klep ^.^

Do wyboru OC

Ah Byuline jak ja się cieszę że znowu narysujesz dla mnie ♡♡♡♡♡tak wiem i z tego powodu również się cieszę♡ ja dla cb również uwielbiam rysować ^^

ODP: Byuuuu!!!! O LUDU JAKIE TO CUDOWNE!!!!!♥
I że narysowałaś Rin z Jace'm awwww jesteś wielka! ♥Powiem ci że mnie zaskoczyłaś pozytywnie że tą dwójkę zrobiłaś ^^
Jejciu to tak meeega słodziutko wygląda. I to jak on na nią patrzy *.* Widać że się bardzo kochają *.* Idealnie wszystko wyszło, ich wygląd,poza,mimika /static/img/forum/smilies/smile.png  Tacy szczęśliwi są, że aż nie może mi zejść uśmiech z twarzy widząc ich *.* (to takie potem smutne, że on już nie żyje ;-; dlatego cieszę się że narysowałaś ich razem /static/img/forum/smilies/smile.png )
Dziękuję ci ♥♥♥

Ostatnio zmieniony przez RinUchihaa (13-08-2018 o 15h07)

#866 11-08-2018 o 19h41

Straż Absyntu
Byuline
Straż na szkoleniu
Byuline
...

klep
sorki Rin, to znów ja, ale Ty dobrze wiesz, że uwielbiam dla Ciebie rysować <3
/w takim razie bardzo mi miło <3

//Twoje komentarze są jak miód na me serce <3

gotowe

OCki

@Dezerter a tam głupoty piszesz!!!
mnie się podoba jak najbardziej, a moje kokoro to się topi jak patrzę na ten rysunek.
Nigdy tego nie napisałam, bo nie miałam okazji, ale masz supi styl i nawet nie wiesz jak się ucieszyłam gdy zobaczyłam, że to ty mnie klepnęłaś, rili. <3
wszystko mi się podoba bardzo, zwłaszcza strój, który narysowałaś <333 no i twarzyczkę ma kochaną <3
gdyby mój artblock tak wyglądał to byłabym w niebie
nie pozostaje mi nic innego jak BARDZO podziękować, wszystko jest cacy, tak jak powinno być, dziękuję! ^^

Ostatnio zmieniony przez Byuline (16-08-2018 o 21h32)

#867 12-08-2018 o 19h44

Straż Obsydianu
Dezerter
Straż na szkoleniu
Dezerter
...

gotowe

OC

SCREAMS WAAAAAAAHHHHH ALE TO JEST SUPERB!!!!!
aaah, ale się cieszę, że narysowałaś moje dziecko półślepe ukochane, omujjezówpomarańczach jestem w niebie <333 prześlicznie Ci Mav wyszedł, kocham tę jego mordę, która aż krzyczy, żeby złapać za poliki i wytarmosić. i bicz pliz, co mam wybaczać, jest przeuroczy w takiej jailbait wersji, kochom go i jego ryjec!! mega podoba mi się jak narysowałaś mu włosy, srsly, są on spot i takie fluffy, że się ma ochotę włożyć mu tam łapę. ugh
i w ogóle fullbody? mojego dziecka??? i tło???? im in tears????? serio, jestem przeszczęśliwa, że mnie klepałaś, bo rysunków od Ciebie to nigdy za mało!! i mam nadzieję, że uda mi się odwdzięczyć niedługo (chociaż pewnie znowu miną wieki, zanim uda mi się Ciebie tutaj klepnąć :'))

Ostatnio zmieniony przez Dezerter (19-08-2018 o 20h18)

https://orig00.deviantart.net/a43c/f/2018/094/3/8/11c_by_generalbutt-dc7vmu5.png

#868 13-08-2018 o 09h54

Straż Cienia
dream
Żołnierz Straży
dream
...

hej Dez !

jeezu ale mega miły komentarz waaa! <33 no jak się cieszę, że Mav jednak spoko wyszedł! ;> Kamień z serca normalnie! xd (i omg co to za tło, nawet tak tego nie nazywaj xdd ja tam słabo w tła, dlatego wyszło jak wyszło xd) Piękne mosz te swoje dzieci, też mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Cię złapię i odwdzięczę za te wszystkie rysunki, które mi narysowałaś! No i pamiętaj, że ja to zawsze chętna na klepnięcie przez Ciebie, także jak Ci się uda, to śmiało ;>> <33

done

OCe

/ łoooooosz kuuuurczę, ale mega!!! <33 Niesamowicie Ci wyszła, o ja nie mogę.. ;o Te włosy, oczy wooah <3 Napatrzeć się nie mogę! Tak bardzo mi się podoba *.* Świetna robota, dziękuję Ci straaasznie za moją dziecinę! XD ♡♡

Ostatnio zmieniony przez dream (19-08-2018 o 23h13)

http://i.imgur.com/AYFasyq.jpg

#869 13-08-2018 o 11h22

Straż Obsydianu
Haruko
Rekrut
Haruko
...

Nie mam czasu, ale chce wreszcie Ci narysować Twoją Navye (dobrze odmieniałam?) więc klepie.
Niedługo uzupełnię ^^

End

Dzisiaj poproszę tylko ją, bo może jakiś jej rysek zmotywuje mnie, do tego aby sama ją i jej nakame w końcu narysowała ;-;

Bright Luna Force

@Byu - Sknociłaś!? Dziewczyno, wyszło Ci genialnie ** Poważnie wyszła Ci mega ślicznie i normalnie mnie zmotywowałaś do tego, by wziąć się za jakiś jej porządny rysunek! ** Bardzo podoba mi się sposób w jaki cieniujesz swoje prace ** Dziękuje <33

Ostatnio zmieniony przez Haruko (17-08-2018 o 22h27)

https://78.media.tumblr.com/745774b3d886e88dd883a82f73a2c095/tumblr_ml5iofrqOh1s7ynwqo1_500.gif

#870 17-08-2018 o 17h25

Straż Absyntu
Byuline
Straż na szkoleniu
Byuline
...

chętnie spróbuję :3

@Haruko kamień z serca! Miło mi bardzo~ <3

Gotowe~

OCki

Ostatnio zmieniony przez Byuline (17-08-2018 o 22h38)

#871 17-08-2018 o 17h54

Straż Obsydianu
RinUchihaa
Straż na szkoleniu
RinUchihaa
...

Klep ^.^

Do wyboru OC

Hmm no właśnie....ja kompletnie nie XD  (a na serio to w sumie myślałam  "ale by było fajnie gdyby może Byu mnie klepnęła ponownie"...ściągnęłam cię myślami XD )
hahah XD no to będzie ciężkie zadanie ♥ chociaż...to świetny pomysł na challenge XD
ale jak uda ci się to wtedy dostaniesz ode mnie nagrodę (może medal? albo rysunek/rysunki jaki/e tylko zapragniesz) XD

ODP:
*.*

ŁO LUDUUUU!!! Jakie to jest WSPANIAŁE!!!!!!!!!!
*.*
Oczu nie mogę oderwać! *.* Byuuuu noo po prostu coraz bardziej zaskakujesz mnie swoimi pracami! ♥♥♥♥
Zakochałam się w nich! Idealnie ci wyszli *.* ahhhhhhhhhhhh♥♥
Zdziwiłam się że ponownie narysowałaś parkę *.* oh nawet nie wiesz jak się cieszę gdy to zobaczyłam! I do tego że dostałam od ciebie ponownie parkę ( awwwwwwwwwww♥♥♥)
Przepięknie wygląda też tło. Cudowne fajerwerki! Wyszło bardzo prawdziwie i fajne dają one światło /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Naprawdę światłocienie fajnie wyglądają i do tego ubrania bardzo ładnie pokolorowane (np zgięcia)
A co do nich to jak cudnie się uśmiechają ♥ 
Włosy,twarze no wszystko piękne. I Michael wygląda tak jak sobie go wyobrażałam ♥
Naprawdę jestem pod wrażeniem że chciało ci się serio rysować dwie postaci na jednym rysunku xp
Dziękuuuuuuję Ci ♥♥♥ Jak zawsze jestem bardzo mocno zadowolona ♥

Ostatnio zmieniony przez RinUchihaa (18-08-2018 o 23h25)

#872 17-08-2018 o 22h40

Straż Absyntu
Byuline
Straż na szkoleniu
Byuline
...

kleps, no kto by się mnie spodziewał hmmm... xD
Zrobię sobie challenge... narysuj wszystkie ocki Rin do końca
wakacji :"D
//w takim razie muszę to porządnie przemyśleć : D

gotowe <3

OCki

Ostatnio zmieniony przez Byuline (18-08-2018 o 22h58)

#873 18-08-2018 o 23h07

Straż Cienia
dream
Żołnierz Straży
dream
...

Jeeeju cudne oce! <33

OCe

// jeeeju jak dawno nikt nie rysował tej wredoty *.* Cudna Rita! Ahh! Jak mogłabym się obrazić za taką piękność? ♡ Świetnie wyszła, sama nie mogę się zdecydować z którymi oczętami jej lepiej^^ Wyszła Ci bardzo kobieco, czyli tak jak powinno. ♡ Może w sumie z lasem nie ma ona zbytnio do czynienia (w sumie może i ma - spaliła taką indiańską wioskę w lesie XDDDD), ale bardzo mi się ten ozdobnik podoba! Kłaniam się, dziękuję przeogromnie, baaardzo mi się podoba!! ♡♡

Ostatnio zmieniony przez dream (Wczoraj o 14h30)

http://i.imgur.com/AYFasyq.jpg

#874 19-08-2018 o 00h27

Straż Absyntu
Narabi
Rekrut
Narabi
...

Klepu

O kurde, wybacz. Znowu zapomniałam dodać OCek

@dream

OCki do wyboru

Ostatnio zmieniony przez Narabi (Wczoraj o 14h24)

#875 19-08-2018 o 14h29

Straż Obsydianu
CealenaShadow
Żołnierz Straży
CealenaShadow
...

Muszę przyznać, że już dawno nie robiłam tyle prób narysowania postaci, jak właśnie Lucindy. Co prawda nie jestem zadowolona do końca z efektu końcowego, ale jest to najlepsze jej wykonanie ze wszystkich moich czterech prób i przepraszam za oczy, naprawdę starałam się zrobić kocie, ale nie wyszło :'(

Lucinda Morgan

Moje Oc, będą tylko dwie dziewczyny, bo przerwało mi połączenie i reszta którą ładnie zrobiłam znikneły Ewentualnie póxniej coś dołożę /static/img/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez CealenaShadow (Wczoraj o 14h56)

http://i65.tinypic.com/11t7gyc.png

http://funkyimg.com/i/2C7MJ.png

Strony : 1 ... 33 34 35 36